Ara
Murat Sayar
Murat Sayar
Kariyer Planlama
5.00
6 Görüşme
2 Yorum
Paylaş
This is the heading for #1
Favori
1.00 / dakika
Mesaj Gönder

Görüşme öncesi sorularınızı sormak ve görüşme detayını konuşmak için ücretsiz mesajlaşabilirsiniz.

Murat Sayar
Kariyer Planlama
5.00
6
2
Hakkında
2012 yılında Atılım Üniversitesi Yazılım Mühendisliğinden mezun olduktan sonra 3 yıl Bankacılık, Telekomünikasyon sektörlerinde Yazılım Danışmanlığı yaptıktan sonra 3 yıl boyunca yurt dışı Savunma sanayi projelerinde yazılım mühendisi olarak görev yaptım. 2 yıl boyunca farklı sektörlerde proje yönetimi üzerine deneyim elde ettikten sonra 2007 yılında kurulan, Türkiye'nin en başarılı IoT firması olan Ankaref'te İş Yöneticiliği pozisyonunda çalışmaktayım. Mevcut pozisyonumda IoT üzerine, farklı sektörlere çözümler sunmaktayım. Farklı sektörlerde yaşadığım deneyimlerimden elde ettiğim tecrübeleri sizlerle paylaşmak isterim. Bu kapsamda İş Yönetimi ve Kariyer Planlama hakkında bana danışabilirsiniz.
Blog Yazıları (0)

Yorumlar (2)

    Kariyer planlama konusunda da yazılım konusunda da kafamdaki soru işaretlerini büyük ölçüde gideren bir görüşme oldu. Çok faydalıydı çok teşekkürler.
    Altun Gülbudak 26 Aralık 2020 10:39
    Murat Bey aklımdaki sorulara verdiği cevaplar ve önerileri için gerçekten bana çok yardımcı oldu. Oturumumuzun ikinci kısmı için bana zaman ayırıp CV'mi inceleyerek faydalı değerlendirmelerde bulundu. Kendisine çok teşekkür ederim.
    Ceren GÜMÜŞEL 30 Aralık 2020 18:08